مجموعه : سرخط آخرین خبرها
بازدید : 580

جلسه برنامه ریزی اولین همایش ملی علوم و فن آوری در توانمندسازی جمعیت شهر و روستا توسط دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه برگزار شد.

"حسین بلالی" شهردار بشرویه در نشست برنامه ریزی برگزاری اولین همایش ملی علوم و فناوری در توانمندسازی جمعیت شهر و روستا که در محل سالن اجتماعات شهرداری بشرویه برگزار شد با اشاره به اهیمت این همایش خاطرنشان کرد: در راستای فعالیت های پژوهشی و تحقیقی دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری بشرویه پیگیری برای برگزاری اولین همایش ملی توانمندسازی جمعیت شهر و روستا انجام شده است که پیش بینی می‌شود با همکاری مراجع ذیصلاح در استان و شهرستان تحقیقات و پژوهش‌های علمی در بخش‌های حقوق شهروندی ،مدیریت و فناوری، اقتصاد و کارآفرینی، مهندسی فرهنگی، محیط زیست و پسماند ،بخش شهرسازی اسلامی ایرانی و تجهیزات رفاهی مقالات وارده به دبیرخانه همایش مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از تصویب و ارائه به صحنه علنی همایش ،کاربردی و عملیاتی شود.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری این همایش تحقق بخشیدن به فرامین مقام معظم ولایت و رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است که امیدواریم با همکاری همه اقشار و نخبگان علمی بتوانیم گامی موثر برای بالا بردن توانمندی‌های نسل جوان در کشور برداریم.

شهردار بشرویه از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی هم خواست تا در زمینه اطلاع رسانی ،تامین منابع مالی ،معرفی داشته‌های شهرستان ظرفیت‌های قابل ارتقاء .  تولید اقتصادی با دبیرخانه همایش مستقر در واحد دانشگاهی علمی کاربردی شهرستان بشرویه همکاری کنند.

ریاست محترم شورای اسلامی شهر بشرویه جناب آقای سلیمی نیز دردر این جلسه با تاکید بر اهمیت فوق العاده موضوع جمعیت روستاها وشهرها که متاسفانه یک از معضلات روستهای شهرستان بشرویه هم می باشد گفت:موضوع برگزاری همایش را به سرعت پیگیری کنید و مجوعه شورای اسلامی شهر بشرویه نیز هم در این طمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 در ادامه این نشست "میثم سبحانی" سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری بشرویه هم در گزارشی اعلام کرد: پیش‌بینی و رایزنی برای اخذ مجوزهای لازم و حمایت های معنوی و علمی از طریق دانشگاه مرکز استان انجام شده که مورد استقبال مسئولین استانی واقع شده است .

 در این نشست به برگزاری همایش ، استفاده از نخبگان علمی و اساتید دانشگاهی ،دانشجویان نخبه علمی و مدیران بومی فعال در دستگاههای اجرایی کشور، تعیین برگزاری همایش ،پیگیری و تصویب چارت تشکیلاتی همایش با هماهنگی مدیران عالیه دولت در سطح استان و شهرستان مورد تایید قرار گرفت.

شایان ذکر است به منظور بررسی بیشتر و تجمیع نظرات، جلسه دیگری نیز برگزار گردید.

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 10005632772200

تلفن ‌های شهرداری : 1--32787200 و 32787211 و 32787157 -056

فکس شهرداری : 05632787110

تلفن روابط عمومی:05632787002

فکس روابط عمومی:05632787110

پست الکترونیک : info@boshrooyeh.ir

آدرس : خراسان جنوبی-شهرستان بشرویه-ابتدای بلوار قائم (عج)

بازدید امروز44
بازدید دیروز141
بازدید هفته963
بازدید ماه2857
کل بازدید113574